Edremit'te "vefa toplantısı"

Edremit'te "vefa toplantısı"
Edremit'te "vefa toplantısı"
BALIKESİR (AA) - AK Parti İl Başkanlığı tarafından Edremit ilçesinde "vefa toplantısı" yapıldı.Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi'ndeki toplantıda...

BALIKESİR (AA) - AK Parti İl Başkanlığı tarafından Edremit ilçesinde "vefa toplantısı" yapıldı.

Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi'ndeki toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Dinçer Orkan, bazı kişilerin ülkenin gelişmesinden rahatsız olduğunu söyledi.

Türkiye'nin son 12 yılda çok yol katettiğini dile getiren Orkan, şunları kaydetti:

"3'üncü havalimanından, 3'üncü köprüden rahatsız olanlar var. IMF'ye borcu olmayan bir ülkeden rahatsız olanlar var. Çünkü onlar, Türkiye Cumhuriyeti'nin IMF'ye borcu olsun, her zaman gelsin bizle stand by anlaşması yapsın. Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı, bize geldiği zaman önünü iliklesin, boynunu büksün, belini büksün ve öyle karşımızda dursun istiyorlar ama elhamdülillah başımızdaki kişi, kendisi dik, bizi de dik gösteren Recep Tayyip Erdoğan 'dan Allah razı olsun. 7 Haziran seçimlerini yaşadık. Halkımız koalisyon istedi. Koalisyon sonucuna ulaşılamadı ama bir mübarek adam, bize hayır dedi ve CHP 'nin teklifine de hayır dedi. Şimdi 1 Kasım seçimlerinde yine milletin dediği olacak."

Toplantıya, AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, ilçe teşkilatı ve partililer katıldı.