Galibiyet primiyle engelli çocuğun yüzünü güldürdüler

Galibiyet primiyle engelli çocuğun yüzünü güldürdüler
Galibiyet primiyle engelli çocuğun yüzünü güldürdüler
- Bandırmasporlu futbolcular, Bugsaşspor maçı galibiyeti priminin bir bölümüyle aldıkları akülü arabayı, engelli bir çocuğa hediye etti

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor'un futbolcuları, önceki hafta deplasmanda oynadıkları Bugsaşspor maçı galibiyeti priminin bir bölümüyle aldıkları akülü tekerlekli sandalyeyi, Bandırma'da engelli bir çocuğa  hediye etti.

Tekerlekli sandalye, Bandırmaspor'un takım kaptanı Yasin Palaza tarafından 9 yaşındaki engelli Doğan Yurdasever'e, 600 Evler Mahallesi'ndeki evinde teslim edildi.

Yasin Palaza, futbolcular olarak bir engellinin yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Yurdasever'in ailesinden bu yönde bize talep gelmişti. Bu talebi takımdaki arkadaşlarımızla görüştük. Arkadaşlarımız, deplasmanda kazandığımız Bugsaşspor maçının galibiyet primlerinin bir bölümünü Yurdasever'in ihtiyacı olan akülü aracın alınmasında kullanmasına karar verdiler. Buradan tüm takım arkadaşlarıma anlamlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Yurdasever de iyi bir Bandırmaspor taraftarı olduğunu ifade ederek, "4 yıldan beri kapısından döndüğümüz PTT 1. Lig'e inşallah bu yıl çıkarız. Dualarımız sizlerle. Desteğiniz için teşekkürler" diye konuştu.