Ganalı forvet Karikari Balıkesirspor'a dönüyor

Ganalı forvet Karikari Balıkesirspor'a dönüyor
Ganalı forvet Karikari Balıkesirspor'a dönüyor
- Kırmızı-beyazlı kulübün yöneticileri, 2013-2014 sezonunda PTT 1. Lig'den Spor Toto Süper Lig'e yükselmelerinde büyük pay sahibi olan Karikari ile anlaştı - Balıkesir temsilcisi, Ali Öztürk'ün sözleşmesini 1 yıl uzattı

BALIKESİR (AA) - PTT 1. Lig 'de mücadele edecek Balıkesirspor, Spor Toto Süper Lig'e yükseldiği 2013-2014 sezonunda kadrosunda bulunan Ganalı forvet oyuncusu Kwame Amponsah Karikari ile anlaşmaya vardı.

Kulüp Başkanı Tuna Aktürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen sezon İsveç'in Halmstad takımında forma giyen Karikari ile görüştüklerini ifade ederek, "Bir iki gün içinde Balıkesir'e gelecek ve bir pürüz çıkmazsa imzalar atılacak. Yurt dışında birçok oyuncuyla görüşüyoruz. İyi bir takım kurmak istiyoruz" diye konuştu.

Balıkesirspor'un PTT 1. Lig'den Spor Toto Süper Lig'e yükselmesinde büyük pay sahibi olan Karikari, 2013-2014 sezonunda kırmızı -beyazlı formayla 11 gol atmıştı.

Bu arada iç transfer çalışmalarını sürdüren Balıkesirspor, forvet oyuncusu Ali Öztürk'ün de sözleşmesini uzattı. Kulüp başkanı Aktürk, Ali Öztürk'ün gelecek sezon da kırmızı-beyazlı formayı giyeceğini aktardı.