Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Bostan, İvrindi ve Manyas ilçelerini ziyaret etti

BALIKESİR (AA) - AK Parti  Balıkesir Milletvekili adayı Kasım Bostan, seçim çalışmaları kapsamında İvrindi ve Manyas ilçelerini ziyaret etti.

İlk olarak belediye ve ilçe teşkilatını ziyaret eden Bostan, yetkililerden ve partililerden ilçe hakkında bilgiler aldı. Daha sonra mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlarla biraraya gelen Bostan, AK Parti 'nin seçim vaatlerinden bahsetti.

Konuşmasında Suriyeli sığınmacılara değinen Bostan, "Biz özünde 'Komşusu aç iken tok yatan, bizden değildir.' diyen bir dinin mensuplarıyız. Suriye ve diğer Orta Doğu bölgeleriyle tarihi bağımız var. Biz herzaman kardeşlerimize kucak açacağız. Tabi sizler bize destek olduğunuz sürece. Biz siz istediğiniz müddetçe varız" dedi.

Manyas ziyareti- 

İlçe teşkilatının hemen ardından  ziyaret ettikten hemen sonra kırsal mahalle ziyaretlerine başlayan Bostan, esnafla biraraya gelip çay içti. Burada esnafın sıkıntılarını dinleyen Bostan, esnafa kredi ve hibelerle destek verdiklerini hatırlattı.

Esnafın ülkenin lokomotif gücü olduğuna değinen Bostan, " AK Parti hükümeti olarak biz her vatandaşa hizmet etmek zorundayız. AK Parti kuzeyden güneye, doğudan batıya, Türkiye 'nin her bölgesinde temsil edilen tek partidir. Bundan dolayı bize oy verenin de vermeyenin de yanındayız" dedi.

Ziyaretlerde Bostan'a, AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Hilal Demirözer eşlik etti.