Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP İl Başkanı Atıcı: - "Balıkesir'de biz dört ve üzerinde milletvekili hedefliyoruz. Hayal görmüyoruz, gerçekçi bir değerlendirme yapıyoruz"

BALIKESİR (AA) - MHP İl Başkanı Argun Atıcı, "Balıkesir'de biz dört ve üzerinde milletvekili hedefliyoruz. Hayal görmüyoruz, gerçekçi bir değerlendirme yapıyoruz" dedi.

Atıcı, yaptığı açıklamada, MHP'nin iktidara susadığını belirterek, 7 Haziran seçimleri öncesinde iktidara hazırlıklarını tamamladıklarını ifade etti.

Balıkesir ve ülke için faydalı olacağına inandıkları kadrolara sahip olduklarını vurgulayan Atıcı, şunları kaydetti:

"Plan ve stratejilerimizin hepsi hazır. Bizim 2011 seçimlerinden kalan emanetlerimiz vardı Balıkesir'de. Biz bu emanetleri istiyoruz ve Balıkesir'de vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda düşüncelerimiz var, planlarımız var. Mali ihtiyaçlarımızı da göz önünde bulunduran bir yol haritası çiziyoruz. Buna bağlı olarak da Balıkesir halkının ihtiyaçları Ankara 'ya taşıyabilecek bir kadronun oluşmasıyla ilgili temel düşüncelerimiz var. Haliyle bu da milletvekili sayısının artmasıyla olur diye düşünüyorum."

Balıkesir'de kendilerine yükselen bir ilgi olduğunu dile getiren Atıcı, "Toplumsal anlamda artık bir MHP ihtiyacı var. Bundan dolayı Balıkesir'de MHP patlama yapacak. Yani olanın üzerinde bir rakamla meclise gireceğimizi düşünüyorum. Balıkesir'de biz dört ve üzerinde milletvekili hedefliyoruz. Hayal görmüyoruz, gerçekçi bir değerlendirme yapıyoruz. Artık vatandaş Balıkesir halkı bizden bunu talep ediyor. MHP'nin iktidar olması gerektiğini söylüyorlar ve bu sebeple de bize doğru yönelmeyi yapıyorlar" diye konuştu.