Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
BALIKESİR (AA) - AK Parti Balıkesir milletvekili adayı Kasım Bostan, seçim çalışmaları kapsamında İvrindi'ye gitti.Vatandaşlarla kent merkezinde...

BALIKESİR (AA) - AK Parti  Balıkesir milletvekili adayı Kasım Bostan, seçim çalışmaları kapsamında İvrindi'ye gitti.

Vatandaşlarla kent merkezinde sohbet eden Bostan, seçim çalışmalarına başladıkları günden bu yana Balıkesir'in her noktasına gitmeye çalıştıklarını ifade etti.

7 Haziran'da AK Parti olarak hedeflerinin, en az 5 milletvekili olduğunu ve Balıkesir'deki adaylarına bakıldığında tüm ili kucakladıklarını dile getiren Bostan, "Herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Balıkesir halkının bize ilgisi oldukça yüksek. Vatandaş istikrar ve güvenin devam etmesinden yana" dedi. 

AK Parti olarak 13 yıldır esnafın, çiftçinin, sanayicinin ve vatandaşın yanında olduğunu aktaran Bostan, "Halkımız bize destek verdi biz bugünlere geldik. Bizi bugünlere taşıyan halkımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur. Vatandaşın bize olan güvenini yeni iktidarımızda da boşa çıkarmayacağız. Hep birlikte yeni Türkiye " diye konuştu.

Bostan, İvrindi ziyaretini, AK Parti milletvekili adayları Mahmut Poyrazlı, Hilal Demirözer ve Mustafa Canbey ile yaptı.