Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Balıkesir Milletvekili adayları Bostan, Poyrazlı, Kırcı ve Canbey, Susurluk ve Edremit ilçelerini ziyaret etti

BALIKESİR (AA) - AK Parti  Balıkesir Milletvekili adayları Kasım Bostan, Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı ve Mustafa Canbey, seçim çalışmaları kapsamında Susurluk ve Edremit ilçelerini ziyaret etti.

Susurluk'ta ilk olarak partisinin ilçe teşkilat binasına gelen adaylar, daha sonra Babaköy ve Bozen mahallelerinde seçmenlerle bir araya geldi.

AK Parti döneminde ülkede önemli gelişmeler yaşandığını belirten Bostan, "Büyükşehir ile Balıkesirimiz de çok gelişti. Projeler yavaş yavaş uygulamaya konuluyor. AK Parti kadrosu Balıkesir'de de çok güçlü. Bu gücü halkımızdan alıyoruz. Bizi bu noktaya getiren vatandaşlara partim ve kendi adıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Edremit'te ise yine AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden adaylar, bazı partilileriyle Küçük Sanayi esnafına ziyarette bulundu.

Esnafın oyuna güvendiğini ifade eden Bostan, "Esnaf, ülkenin en önemli ekonomisini oluşturur çünkü herkes evine bir ekmek götürmenin, emeğiyle helal para kazanma peşinde. Çok şükür iş var, çalışan var. AK Parti olarak, her zaman esnafımızın yanında olduk. Esnafımızdan gerekli desteği de gördük. Yine bu seçimlerde esnafımızdan oy istiyorum" ifadesini kullandı.