Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Milletvekili adayı Bostan: - "8 Haziran sabahında istikrar ve güvenin devam etmesi, ülke ve millet adına büyük önem taşıyor"

BALIKESİR (AA) - AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Kasım Bostan, 8 Haziran sabahında istikrar ve güvenin devam etmesinin, ülke ve millet adına büyük önem taşıdığını ifade etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Bostan, çalışanların Berat Kandili'ni kutladı.

Burada gazetecilere açıklama yapan Bostan, seçimlere bir haftadan az süre kaldığını belirterek, seçim süreci başladığı günden bu yana Balıkesir'in ilçelerini, köylerini dolaştıklarını, milletle kucaklaştıklarını söyledi.

Ziyaretlerinde ülkenin istikrara ne kadar çok ihtiyacı olduğunu, güçlü iktidarda dönemlerinde milletin hep kazandığını anlattıklarını dile getiren Bostan, şöyle konuştu:

"Milletimiz de anlattıklarımıza ve bize güveniyor, bunu ifade ediyorlar. Bugün de Balıkesir'de Küçük Sanayi Sitesi'ne geldik, buradaki esnafımızı ziyaret ediyoruz. Güçlü iktidar döneminde sanayinin güçlendiğini, geliştiğini, bunun üzerinden de istihdam yarattığını anlatıyoruz. Kendilerine bu ülkenin geleceği için çok önemli misyonları olduğunu söylüyoruz. İstikrarın bozulmaması için tekrar güçlü bir şekilde AK Parti 'yi iktidara taşımamız gerektiğini ifade ediyoruz. Muhalefet partilerinin bu ülkenin geleceği için bir şey ifade etmediğini, bu milletin partisi olamadıklarını, sadece ülkenin belirli bölgelerinde ve belirli kesimlerine hitap ettiklerini anlatıyoruz. Muhalefet partilerinin bu ülkeyi geleceğe taşıyacak güç ve potansiyeli olmadığını belirtiyoruz."

Muhalefet partilerinin milletle birleşemediğini, kucaklaşamadığını anlattıklarını belirten Bostan, "Bazı güç odaklarının tek parti istikrarı istemediğini, koalisyonu arzu ettiklerini ifade ediyoruz. Milletimizin bu tuzağa düşmemesi gerektiğini tek tek anlatıyoruz ve anlatmaya da devam edeceğiz. 8 Haziran sabahında istikrar ve güvenin devam etmesi, ülke ve millet adına büyük önem taşıyor" dedi.