Hastane bahçesine park müjdesi

Hastane bahçesine park müjdesi
Hastane bahçesine park müjdesi
BALIKESİR (AA) - Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Atatürk Devlet Hastanenin bahçesine çocuk parkı yapmayı planladıklarını belirtti.Atatürk...

BALIKESİR (AA) - Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Atatürk Devlet Hastanenin bahçesine çocuk parkı yapmayı planladıklarını belirtti.

Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Nazmi Başaran ziyaret eden Kafaoğlu, hastanenin ön kısmında bulunan bahçenin vatandaşlar tarafından daha rahat ve etkin kullanımı için banklar ve çocuk parkı yapılacağını ifade etti.

Belediye anlamında her zaman vatandaşlara hizmet için hazır olduklarını dile getiren Kafaoğlu, "Hastaneye çocuk hastalar veya çocuklu aileler geliyor. Çocuklar ve hasta yakınları hastane içinde beklemekten sıkılıyor. Biz de belediye olarak sağlıklı, konforlu ve zemini kauçuk kaplamalı güzel bir oyun bahçesi yaptık. Ayrıca hastane bahçesine yeşil alanlar ve park alanları yapacağız" dedi.

Başaran ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Kafaoğlu'na yaptıkları ve yapacakları hizmet için teşekkür etti.

 


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Belediye

  ,

  Oyun

  ,

  Çocuk

  ,

  zaman

  ,

  hizmet