Kaymakam Mantı, Bandırma'ya veda ediyor

Kaymakam Mantı, Bandırma'ya veda ediyor
Kaymakam Mantı, Bandırma'ya veda ediyor
BALIKESİR (AA) - İçişleri Bakanlığının yayımladığı kararnameyle Ankara'nın Mamak ilçesi Kaymakamlığına atanan Bandırma Kaymakamı Ali Mantı onuruna...

BALIKESİR (AA) - İçişleri Bakanlığının yayımladığı kararnameyle  Ankara 'nın Mamak ilçesi Kaymakamlığına atanan Bandırma Kaymakamı Ali Mantı onuruna yemek verildi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, yemek öncesi yaptığı konuşmada, Mantı'nın 6 yıldır ilçeye önemli hizmetlerde bulunduğunu söyledi.

Mantı ile uyum içinde çalıştıklarını belirten Mirza, şunları kaydetti:

"Bugüne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. İlçeye yapılan yatırımlarda bizlere hep destek oldu, yol gösterdi. Kendisine Bandırmalılar adına teşekkür ederiz. Vedalar hep hüzünlü olmuştur. Bugün de hüzünlüyüz. Bandırmalılar, halkın adamı Ali Mantı abilerini uğurlamanın üzüntüsünü yaşıyor. Tek tesellimiz, kendisinin ülkenin başkenti olan Ankara'da görev yapacak olmasıdır."

Katılımcılara teşekkür eden Mantı ise "Bu süre içinde toplumun tüm kesimleriyle uyum içinde çalıştık. Zaman zaman elbette eksik ve kusurlarımız olmuştur. Tüm Bandırmalılardan haklarını helal etmelerini istiyorum. 6 yıl görev yaptığım Bandırma'nın kalbimdeki yeri çok fazladır. Şundan emin olun ki artık Ankara'da fahri hemşehriniz var. Her zaman kapım açık" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Belediye

  ,

  Yemek

  ,

  Bugün

  ,

  zaman