Kendisini yaralayan kişi denize itilerek etkisiz hale getirildi

Kendisini yaralayan kişi denize itilerek etkisiz hale getirildi
Kendisini yaralayan kişi denize itilerek etkisiz hale getirildi
- Ayvalık'ta sığınma evindeki eşi ile kızını göremediğini öne süren ve ilçe merkezinde bıçakla kendisini yaralayan kişi, ekiplere zor anlar yaşattı - Uzun süren çabalara rağmen ikna edilemeyen kişi, denize itilerek etkisiz hale getirildi

BALIKESİR (AA) - Ayvalık ilçesinde sığınma evindeki eşi ile kızını göremediği iddiasıyla ilçe  merkezinde bıçakla kendisini yaralayan kişi, denize itilerek etkisiz hale getirildi.

Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanı'na gelen Tahir A, "İlçe Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından bir sığınma evine yerleştirilen eşi ve 6 yaşındaki kızını göremediğini" iddia ederek, iki eline aldığı bıçaklarla vücudunun bazı yerlerini yaraladı.

İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Avcı'nın da katıldığı ikna çalışmaları sonuç vermeyince Tahir A'ya itfaiye ekipleri su sıktı. Buna rağmen elindeki bıçakları bırakmayan ve ekiplere zor anlar yaşatan Tahir A'nın bir anlık dalgınlığından faydalanan bir zabıta görevlisi, arkasından çekerek onu denize itti. Denize düşen Tahir A, polis ve itfaiye ekiplerince çıkarılarak, Ayvalık Devlet Hastanesine götürüldü.

Vücudunun çeşitli yerlerinde kesiklerin bulunduğu bildirilen Tahir A'nın, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.