Lider Bandırmaspor İstanbul'dan 3 puanla dönmeyi hedefliyor

Lider Bandırmaspor İstanbul'dan 3 puanla dönmeyi hedefliyor
Lider Bandırmaspor İstanbul'dan 3 puanla dönmeyi hedefliyor
BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup lideri Bandırmaspor, hafta sonunda gideceği Sarıyer deplasmanından mutlak galibiyet...

BALIKESİR (AA) -  Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup lideri Bandırmaspor, hafta sonunda gideceği Sarıyer deplasmanından mutlak galibiyet hedefliyor.

Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu,TOKİ Konutları'nda bulunan sosyal tesislerde yaptığı açıklamada, deplasmanda oynayacakları Sarıyer müsabakasının her iki takım açısından zor olacağını söyledi.

Sarıyer'in play-off maçlarına kalabilmesi, Bandırmaspor'un da liderliğini sürdürebilmesi için galibiyete mutlak ihtiyaç duyduğunu dile getiren Çapanoğlu, şunları kaydetti:

"Sarıyer deplasmanından 3 puanla dönmeyi hedefliyoruz. Bu maçta da taraftarlarımızın desteğini yanımızda görmek istiyoruz. Sarıyer Kulübü tarafından ayrılan 275 kontenjan bizim için yeterli değildir. Sadece İstanbul 'da oturan Bandırmalılar bu maça gelse kontenjanı doldurur. Taraftar desteğini arkamıza aldığımız müsabakalarda daha iyi oynuyoruz. Onun için 12 adama bu maçta çok ihtiyacımız olacak."

Öte yandan Bandırmasporlu oyuncular ve teknik ekip, Atatürk Parkı'nda mangal partisi verdi. Mangal partisine tribün liderleri de katıldı.