Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Balıkesirspor Teknik Direktörü Özdeş: "Umarım bu galibiyet, bir kıvılcım ve başlangıç olur" - Eskişehirspor Teknik Direktörü Skibbe: "Takımın gösterdiği performans ve alınan sonuç nedeniyle bende büyük bir hayal kırıklığı oluştu"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto Süper Lig 'de sahasında Eskişehirspor'u 4-1 yenen Balıkesirspor'da, teknik direktör Kemal Özdeş, "Umarım bu galibiyet bir kıvılcım ve başlangıç olur" dedi.

Özdeş, maçın ardından yaptığı açıklamada, uzun bir aradan sonra kazanmalarının çok önemli olduğunu ifade etti.

Oyuncularını verdikleri mücadeleden ve oynadıkları oyundan dolayı kutlayan Özdeş, şöyle konuştu:

"İkinci yarıda biraz daha iştahlı, istekli oynadık, önemli bir galibiyet aldık. Aradaki puan farkı açılmıştı. Önce şimdi her maçı tek tek değerlendirmek ve her maçı bu coşkuyla oynayıp, yarışa dahil olmak istiyoruz. Bir haftalık aradan sonra içerde Mersin İdmanyurdu ile oynayacağız. Aynı coşkuyla oynayıp, kazanıp, yolumuza devam etmek istiyoruz. Galibiyeti, maçın başından sonuna kadar bizi destekleyen taraftara hediye ediyorum. Umarım bu galibiyet bir kıvılcım ve başlangıç olur."

 

- Eskişehirspor cephesi

 

Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe ise takımın gösterdiği performans ve alınan sonuç nedeniyle kendisinde büyük bir hayal kırıklığı oluştuğunu söyledi.

Belirli bir çizgilerinin bulunmadığını, farklı oyunlar ortaya koyduklarını dile getiren Skibbe, "Rakip ani ataklarla gol bularak, haklı bir galibiyet aldı. Belli oldu ki bu sezon sonuna kadar mücadelemizi sürdürmemiz ve düşme hattından kurtulmamız gerekiyor" dedi.