Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Bandırmaspor Teknik Direktörü Biryol: "Oyuncularımın müsabakanın sonuna kadar istekli olmaları beni memnun etti. Daha da iyi olacağız"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor Teknik Direktörü Zafer Biryol, "Oyuncularımın müsabakanın sonuna kadar istekli olmaları beni memnun etti. Daha da iyi olacağız" dedi.

Biryol, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, Pendikspor maçını saha ve seyirci avantajını kullanarak kazanmak istediklerini ancak berabere kaldıklarını söyledi.

Müsabaka boyunca defans oyuncularının, rakip takımın ceza sahasına toplam 13 orta yaptığını belirten Zafer Biryol, "Ancak bu topları forvet oyuncularımızla buluşturmakta zorluk çektik" dedi. 

Maçta sistemsel hatalar yaptıklarını dile getiren Biryol, "Fazla zamanımız yok, hatalarımızı maçtan maça görebiliyoruz. Bu hatalarımızı kısa sürede gidereceğimizi düşünüyorum. Müsabakada 2-0 geri düştüğümüz dönemde takım olarak oyunu rakip takımın ceza sahası içine yıktık. Maçın son bölümlerinde attığımız gollerle sahadan 2-2 berabere ayrıldık. Oyuncularımın müsabakanın sonuna kadar istekli olmaları beni memnun etti. Daha da iyi olacağız" ifadelerini kullandı.