Manken Tuğçe Kazaz'dan Edip Uğur'a ziyaret

Manken Tuğçe Kazaz'dan Edip Uğur'a ziyaret
Manken Tuğçe Kazaz'dan Edip Uğur'a ziyaret
BALIKESİR (AA) - Manken Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u makamında ziyaret etti.Uğur, ziyarette, Balıkesirli biri...

BALIKESİR (AA) - Manken Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u makamında ziyaret etti.

Uğur, ziyarette, Balıkesirli biri olarak Kazaz'ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, teşekkür etti, Balıkesir'e desteğini beklediklerini kaydetti.

Kazaz'ın topluma mal olmuş bir kişi olduğunu belirtirken Balıkesirli bir hemşehri olarak kendisinin ziyaretinden memnun olduğunu söyledi. Başkan Uğur, "Tuğçe hanım bizim hemşehrimiz. Artık kendisi topluma mal olmuş bir kişi. Bugün Büyükşehrimizi ziyaret etti. Biz de onu ağırlamaktan memnunuz, misafirimiz oldular. Balıkesir'e her zaman desteğini bekliyoruz" diye konuştu.

Aslen Balıkesir'in Ayvalık ilçesinden olan eski Türkiye güzeli ve manken Kazaz, memleketinin büyükşehir olmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu söyledi.

Balıkesir'i çok güzel bulduğunu belirten Kazaz, "Tertemiz ve gelişmiş gördüm, mutlu oldum. Tebrik ederim. Büyükşehir olmamız gurur verici. Edip başkanımızla görüşüp, sohbet ettik. Kendisini tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum" dedi.