MÜSİAD genişletilmiş ilçe toplantısı yapıldı

MÜSİAD genişletilmiş ilçe toplantısı yapıldı
MÜSİAD genişletilmiş ilçe toplantısı yapıldı
BALIKESİR (AA) - Mustakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bandırma Şubesinin genişletilmiş ilçe toplantısı yapıldı.Şube Başkanı Ahmet Çömez,...

BALIKESİR (AA) - Mustakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bandırma Şubesinin genişletilmiş ilçe toplantısı yapıldı.

Şube Başkanı Ahmet Çömez, özel bir otelde yapılan toplantı konuşmasında, MÜSİAD'ın, yurt içinde 85 şube veya temsilciliği, yurt dışında ise 63 ülkede 159 noktada irtibat noktası bulunan güçlü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti. 

Çömez, " kamu yararına dernek" statüsüne sahip olduklarını ifade ederek, şunları kaydetti: 

"Amacı önceden belirlenen ilke ve değerleri paylaşan üye sayısını artırmak, üyeleri arasındaki dayanışmayı geliştirmek ve kendi içinde sağladığı bu birlik ve beraberlik ruhuyla ülkemizin maddi ve manevi yönden gelişmesine katkıda bulunan MÜSİAD, bir ocaktır. Ahi Evran'ın 700 sene önce kurduğu, Osmanlı'nın son dönemine kadar gelen, belli bir dönem kestirilmiş ama tekrar başlayan yeni bir ruh, hem maddi hem manevi bir kalkınma, manevi duygularla mücehhez, iktisadi amaçları olan insanların birlikteliğidir."


  ETİKETLER:

  MÜSİAD

  ,

  Kamu

  ,

  toplum

  ,

  ilçe

  ,

  ruh

  ,

  sivil toplum

  ,

  sivil

  ,

  Birlik