"Paylaşım Noktası Oyuncak ve Kitap Kumbarası"

"Paylaşım Noktası Oyuncak ve Kitap Kumbarası"
"Paylaşım Noktası Oyuncak ve Kitap Kumbarası"
BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi ile Ticaret Borsası Kadın Girişimciler işbirliği ile hazırlanan "Paylaşım Noktası Oyuncak ve Kitap Kumbarası"...

BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi ile Ticaret Borsası Kadın Girişimciler işbirliği ile hazırlanan "Paylaşım Noktası Oyuncak ve Kitap Kumbarası" sayesinde toplanan kitap ve oyuncaklar ihtiyaç sahibi çocuklara ve okullara dağıtılacak.

Belediye Başkanı Dursun Mirza, Cumhuriyet Meydanı'na konulan kumbaranın açılışında vatandaşlara hediyeleşme ve yardımlaşma duygusunu kazandırmayı ve bu sayede çocukları ve gençleri mutlu edebileceklerini belirtti.

 Vatandaşlar tarafından da kampanyaya büyük destek sağlandığını dile getiren Mirza, "Farkındalık oluşturabilmek, bu duyarlılığı aktarabilmek ve paylaşımı sağlayabilmek adına biz bu etkinliği hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımız tarafından beğenileceğini düşündüğümüz bu çalışmamızın yaygınlaştırılmasını sağlayacağız. Kumbarada biriken kitap ve oyuncaklar Ticaret Borsası Kadın Girişimciler tarafından ihtiyaç sahibi çocuk ve okullara verilecek" dedi.

Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin ise, "Borsamızın kadın girişimcileri yine her alanda kendilerini gösteriyor. Aktif faaliyetlerini bu kumbara ile sürdürmeye devam ediyorlar. Kendilerine ve belediyemize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Borsa

  ,

  kitap

  ,

  Belediye

  ,

  Çocuk

  ,

  Kadın

  ,

  yönetim