Saldırganın elinden kendini banyoya kilitleyerek kurtulduğu iddiası

Saldırganın elinden kendini banyoya kilitleyerek kurtulduğu iddiası
Saldırganın elinden kendini banyoya kilitleyerek kurtulduğu iddiası
BALIKESİR (AA) - Ayvalık ilçesinde, polise başvuran bir kadın, evine giren saldırganın elinden, kendini banyoya kilitleyerek kurulduğunu ileri...

BALIKESİR (AA) - Ayvalık ilçesinde, polise başvuran bir kadın , evine giren saldırganın elinden, kendini banyoya kilitleyerek kurulduğunu ileri sürdü.

İddiaya göre, Küçükköy Mahallesi'nde bir apartmanın zemin katında yaşayan G.Ö. (28), temizlik sırasında açık bıraktığı pencereden giren kişinin saldırısına uğradı.

 

Eşi E.Ö. (30) ve kızı M.Ö'nün (2) evde bulunmadığı sırada yaşanan olayda kadın, bir süre saldırganla boğuştuktan sonra kendini banyoya kilitledi. Saldırgan da bunun üzerine kaçtı.

Polis, zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

G.Ö, AA muhabirine yaptığı açıklamada, müzik dinlediği için saldırganın eve girdiğini fark etmediğini söyledi.

Salonda kızının çamaşırlarını asarken zanlının kemerle sırtına vurduğunu iddia eden G.Ö, "Yüzümü dönünce boğuşmaya başladık, yere düştük. Şahsı itekledikten sonra mutfağa kaçıp bıçak aldım. O esnada kemeri boynuma dolamaya çalıştı ama beceremedi, sıkamadı. Ondan sonra banyoya kaçtım. Banyoda saç düzleştiricisi var, onun kablosunu boynuma dolamaya çalıştı, başaramadı. Saldırgan tekrar içeri gittikten sonra banyonun kapısını kilitledim. Saldırgan, banyonun kapısının camını kırdıktan sonra 'Tekrar geleceğim' diyerek kaçtı. Daha sonra babamla annem geldi" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Müzik

  ,

  Kadın

  ,

  İddia

  ,

  saldırgan