Şehit polisin eşine hayırsever desteğiyle ev alındı

Şehit polisin eşine hayırsever desteğiyle ev alındı
Şehit polisin eşine hayırsever desteğiyle ev alındı
- Şehit polis memuru İlker Narin'in Bandırma'da yaşayan eşine, Kaymakamlığın girişimi ve hayırseverlerin desteğiyle alınan evin tapusu ve anahtarı teslim edildi

BALIKESİR (AA) - Diyarbakır'da şehit olan polis memuru İlker Narin'in Bandırma'da yaşayan eşine, Kaymakamlığın girişimi ve hayırseverlerin desteğiyle alınan evin tapusu ve anahtarı teslim edildi.
Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk ve İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, şehidin eşi Emel Narin'i baba evinde ziyaret etti.
Vali Yaman, bir süre sohbet ettiği Emel Narin'e, Kaymakamlığın girişimi ve hayırseverlerin desteğiyle alınan evin tapusunu ve anahtarını teslim etti.
Yaman, şehit ailelerinin başlarının tacı olduğunu ve her zaman onların yanında olacaklarını ifade ederek, "Kaymakamımızın girişimi ve hayırseverlerin desteğiyle alınan bu güzel evin tapusunu verdik. Hayırlı olsun. Katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum" dedi.
Kaymakam Sonel de "Bir kaç ay önce Diyarbakır'da şehit olan polisimizin eşine ve küçük yavrusuna ev sözü verdik. Şimdi bunu gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz" diye konuştu.
Şehit eşi Emel Narin'in 2 yaşında bir çocuğu bulunuyor.