Silahla yaralanan belediye başkan yardımcısı görevine döndü

Silahla yaralanan belediye başkan yardımcısı görevine döndü
Silahla yaralanan belediye başkan yardımcısı görevine döndü
- Geçen yıl uğradığı saldırı sonucu yaralanan Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Onur, 421 gün sonra görevine yeniden başladı

BALIKESİR (AA) - Balıkesir'de, geçen yıl uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, tedavisinin tamamlanmasıyla 421 gün sonra işbaşı yaptı.

Bandırma Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, uzun tedavi sürecinin ardından görevine başlayan Onur, Belediye Başkanı Dursun Mirza ile bir araya geldi.

Mirza, bu olumsuz sürecin geride kaldığını belirterek, "Kentin yerel yönetimi olan ekibimiz, Ozan Onur'un da gelmesiyle tamamlandı. Bundan sonra hep birlikte çalışarak daha da güzel işlere imza atacağız" ifadesini kullandı.

Onur ise 421 gün sonra görevinin başında olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

"Üzücü, yorucu ve sıkıntılı bir sürecin sonuna geldik. Bugün itibarıyla yaşadığım kente daha güçlü ve azimli bir şekilde hizmet için belediye başkan yardımcılığı görevime kaldığım yerden devam ediyorum. Bu süreçte bana güç veren ve destek olan dostlarıma, akrabalarıma, çalışma arkadaşlarıma ve değerli Bandırmalılara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Güzel günler bizi bekliyor."

Onur, 30 Nisan 2014'te, belediye çalışmaları için gittiği Levent Mahallesi'nde tartıştığı Hasan K'nın ateş açması sonucu bacağından yaralanmıştı.