Sokak hayvanları için yazdığı kitabı imzaladı

Sokak hayvanları için yazdığı kitabı imzaladı
Sokak hayvanları için yazdığı kitabı imzaladı
BALIKESİR (AA) - Ayvalık'ta, emekli öğretim görevlisi ve yazar Elgiz Pamir, sokak hayvanları için yazdığı kitabı imzaladı.Pamir, "Zincirsiz Köpek"...

BALIKESİR (AA) - Ayvalık'ta, emekli öğretim görevlisi ve yazar Elgiz Pamir, sokak hayvanları için yazdığı kitabı imzaladı.

Pamir, "Zincirsiz Köpek" adını taşıyan kitabı için Cumhuriyet Meydanı'ndaki bir çay bahçesinde imza günü düzenledi. Pamir'in 15 lira karşılığında imzaladığı kitaplardan toplanan gelir, Dünya Hayvanlar Günü nedeniyle Ayvalık Hayvan Dostları Derneğine teslim edildi.

Barınaktaki hayvanlara kulübe gerektiğini belirten Pamir, "Dernek yöneticisi arkadaşlarıma katkı verebilmek için bu çalışmayı gerçekleştirdik. Çok mutluyum" dedi.

Ayvalık Hayvan Dostları Derneği yöneticilerinden Selin Tuğçe Sezer ise Pamir'e teşekkür edip, "Barınağımızın birçok ihtiyacı var. Önümüz kış ve hayvanlar üşüyor. Daha önceki kış mevsiminde soğuktan telef olan hayvanlarımız vardı. Sağ olsun sayın Pamir, sokak hayvanları için duyurmaya çalıştığımız sesimize kulak verdi ve yeni yazdığı kitabının tüm gelirini barınaktaki hayvanlara bağışladı" diye konuştu.

 

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Çay

  ,

  Hayvanlar

  ,

  emekli

  ,

  yazar

  ,

  lira

  ,

  kış