Türkiye Gaziler Vakfı Bandırma Şube Başkanı Beyhan:

Türkiye Gaziler Vakfı Bandırma Şube Başkanı Beyhan:
Türkiye Gaziler Vakfı Bandırma Şube Başkanı Beyhan:
- "Türkiye Gaziler Vakfı'nın ülke genelinde tek kadın başkanı olmaktan dolayı çok mutluyum"

BALIKESİR (AA) - Türkiye Gaziler Vakfı Bandırma Şube Başkanı Hasibe Beyhan, "Türkiye Gaziler Vakfı'nın ülke genelinde tek kadın  başkanı olmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.

Savaş dönemlerinde Türk kadının erkeğin yanında yer aldığına dikkati çeken Beyhan, "Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için ülkemizin her karış toprağına kanlarını akıtarak tarihimize altın harflerle yazdıran gazilerimizin hatıralarını yüceltmeyi ve yeni nesillere anlatmak öncelikli hedefimizdir. Bizim gaziler ve şehitler için vefa borcumuz var. Türkiye Gaziler Vakfı Bandırma Şube Başkanlığı olarak bu vefa borcumuzu ödemek için gece gündüz çalışacağız. Türkiye Gaziler Vakfı'nın ülke genelinde tek kadın başkanı olmaktan dolayı çok mutluyum" diye konuştu.

Beyhan, ayrıca gaziler için mavi kapak toplama kampanyası başlattıklarını ifade ederek, "Vakıf olarak gazi ve şehit ailelerine dağıtılmak üzere 5 adet şarjlı, 3 adette tekerlekli sandalyeye ihtiyacımız bulunmakta. Vatandaşlarımızdan bu konuda desteklerini bekliyoruz" dedi.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Türkiye

  ,

  şehit

  ,

  Mavi

  ,

  Kadın

  ,

  Gece

  ,

  ülke

  ,

  kapak