U-18 Hentbol Milli Takımı Bandırma'da

U-18 Hentbol Milli Takımı Bandırma'da
U-18 Hentbol Milli Takımı Bandırma'da
BALIKESİR (AA) - Bandırma'da kampa giren 18 Yaş altı Hentbol Erkek Milli Takımımı idareci, antrenör ve sporcuları Belediye Başkanı Dursun Mirza'ya...

BALIKESİR (AA) - Bandırma'da kampa giren 18 Yaş altı Hentbol Erkek Milli Takımımı idareci, antrenör ve sporcuları Belediye Başkanı Dursun Mirza'ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Hentbol Milli Takımlar Baş Antrenörü Adnan Öztürk, Kamp Müdürü Vedat Üçkan, U 18 Baş Antrenörü Yusuf Ali Kurt, Antrenörler Mehmet Ali Binen, Ahmet Het, Erdem Dikbaş, Emine Akova, Kıvanç Çekül, Masör Adil Nazlıgül ve Yerel Sorumlu Kemal Taşkın yer aldı.

Bandırma Belediyesi'nin katkılarıyla 25-30 Ağustos tarihleri arasında Bandırma'da kampa giren genç hentbolcular ve Milli Takım sorumluları, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Başkan Mirza'ya teşekkür etti.

Başkan Mirza ise ''Bu tür çalışmalar bizlerin spor çalışmalarına bakış açımızın en büyük göstergesidir. Bizler bu kentin yerel yöneticileri olarak bundan sonrada spora olan desteklerimizi sürdüreceğiz'' dedi.