AK Parti Bartın Merkez İlçe Kongresine doğru

AK Parti Bartın Merkez İlçe Kongresine doğru
AK Parti Bartın Merkez İlçe Kongresine doğru
BARTIN (AA) - AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, partilerinin merkez ilçe kongrelerini yarın gerçekleştireceklerini bildirdi.Arslan, gazetecilere...

BARTIN (AA) - AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, partilerinin merkez ilçe kongrelerini yarın gerçekleştireceklerini bildirdi.

Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik içinde geçen kongre süreçlerini merkez ilçe kongresiyle sürdüreceklerini söyledi.

Kongrelerin yenilenme ve planlama süreci olduğunu ifade eden Arslan, şöyle konuştu:

"Yarın yapacağımız kongremizde tek adayımız mevcut merkez ilçe başkanımız Ali Eyüp Ustaoğlu'dur. Kendisiyle 2009'dan bu yana uyum içinde çalışıyoruz ve aynı şekilde 2015 genel seçimlerinde Bartın'da en iyi sonucu almak istiyoruz. Hep birlikte partimizin bayrağını en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz. Grup Başkanvekilimiz Naci Bostancı'nın da katılımıyla demokrasi şöleni içinde geçecek Kültür Merkezi'ndeki kongremize herkesi davet ediyoruz."

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüp Ustaoğlu da yenilenmiş ve güç kazanmış yeni bir yönetimle genel seçimlerde en üst düzeyde sonuç almak için çalışacaklarını kaydetti.