Bartın Belediye Başkanı Akın'dan ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Akın'dan ziyaret
Bartın Belediye Başkanı Akın'dan ziyaret
BARTIN (AA) - Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki yaşam merkezinde incelemede bulundu.Akın, gazetecilere yaptığı açıklamada, Eski...

BARTIN (AA) - Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki  yaşam merkezinde incelemede bulundu.

Akın, gazetecilere yaptığı açıklamada, Eski Hastane Caddesi'nde kültürel ve  sosyal  faaliyetlerin düzenlenebileceği prefabrike binayla, herkesin ihtiyacına cevap verecek kapsamlı bir yaşam merkezi yaptıklarını belirtti.

Organik ürün satışının yapılacağı semt pazarını da hazır hale getirdiklerini ifade eden Akın, şunları söyledi:

"Eski Hastane Caddesi'nde başlattığımız yaşam merkezi oluşturma çalışmalarımız tamamlanma aşamasına geldi. Burada çocuklarımız güvenle huzur içerisinde eğlenmeleri için kauçuk zemin kaplamalı modern bir oyun alanı yaptık. Yine bu kauçuk zemin üzerinde engelli vatandaşlarımızın da istifade edebileceği tarzda aletlerden oluşan bir spor alanımız var. Bunun yanında herkes huzurlu, güzel vakitler geçirsin diye ahşap dinlenme alanları yaptık. Yine vatandaşlarımızın taze organik sebze ve meyve ihtiyacını karşılayabilmeleri için semt pazarı yaptık. Dekoratif aydınlatma lambaları ve yeşil alan düzenlemeleriyle güzel bir görünüm kazandırdığımız yaşam merkezimizi, kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın istifadesine sunacağız."


  ETİKETLER:

  Bartın

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Oyun

  ,

  Yaşam

  ,

  Modern

  ,

  sosyal

  ,

  engelli