Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
BARTIN (AA) - AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, "İnşallah, 1 Kasım'da Türkiye'nin üzerinde oynanmak istenen oyunları...

BARTIN (AA) - AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, "İnşallah, 1 Kasım'da Türkiye 'nin üzerinde oynanmak istenen oyunları bozacağız" dedi.

Kurucaşile ilçesinde seçim irtibat bürosu açılış töreninde konuşan Tunç, kentte istikrar sayesinde büyük yatırımlar hayata geçirdiklerini belirterek, ilçede 5 tünel, 2 viyadük ve 10 köprü yapımının hızla devam ettiğini söyledi.

Tunç, 60 kilometrelik Kurucaşile yolunun 35 kilometresini, ulaşıma açtıklarını aktararak, Cumayanı mevkisindeki tünelin de bitme aşamasına geldiğini bildirdi.

"İstikrar sürerse, tek başına AK Parti iktidarı devam ederse, bu büyük yatırım devam eder" diyen Tunç, şöyle konuştu: 

"Kurucaşile'ye yüksekokul açtık. Spor salonunun yanı sıra sentetik çim, ışıklandırma ve tribünleriyle ilçe stadını hizmete açtık. Tekkeönü'nde ahşap tekne imalatı için destek verdik. İlçe entegre hastanesinin onayını aldık. KÖYDES projeleri ile Kurucaşile'nin tüm köylerine güzel hizmetler yaptık. Önümüzdeki 1 Kasım seçimleri, ülkemiz için çok önemlidir. İnşallah, 1 Kasım'da Türkiye'nin üzerinde oynanmak istenen oyunları bozacağız, teröre boyun eğmediğimizi göstereceğiz, uzlaşmaya ve koalisyona yanaşmayarak ülkeyi siyasi belirsizliğe götüren muhalefet liderlerine ikazımızı yapacağız. İstikrar içerisinde yatırımları devam ettirmek, ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere karşı birlik olmak için 1 Kasım'da 'hep birlikte Türkiye, hep birlikte Bartın' diyelim."

Daha sonra Tunç, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, AK Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Necati Erkal ile partililer, seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.