Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
BARTIN (AA) - Saadet Partisi Bartın milletvekili adayı Ünal Yurtbay, parti olarak seferberlik ilan ettiklerini ve seçimlere kadar bütün güçleriyle...

BARTIN (AA) - Saadet Partisi Bartın milletvekili adayı Ünal Yurtbay, parti olarak seferberlik ilan ettiklerini ve seçimlere kadar bütün güçleriyle çalışacaklarını bildirdi.

Yurtbay, yaptığı yazılı açıklamada, İslam coğrafyasının tarihte hiç olmadığı kadar kan ve gözyaşına boğulduğunu belirterek, bu nedenle 1 Kasım seçimlerinin büyük önem taşıdığını ifade etti.  

Seçimlerin, ülkenin yanı sıra İslam coğrafyasının ve insanlığın istikametini belirleyeceğini vurgulayan Yurtbay, açıklamasında şunları kaydetti:

"Bunun şuurunda olmak zorundayız. Parti olarak bir seferberlik ilan ettik ve seçimlere kadar bütün gücümüzle çalışıyoruz. Her zamankinden daha çok koşturuyoruz. 7 Haziran seçimlerinden bu yana milletçe bir tiyatro izledik. 1 Kasım'da oyunu bozacak, figüranları sahneden indireceğiz. Çünkü açık ve kesin olarak anlaşıldı ki Saadet Partisiz olmuyor. Çünkü bu işler aşk işidir, heyecan işidir, inanç işidir, iman işidir. İman varsa imkan vardır."