Kurban Bayramı'na doğru

Kurban Bayramı'na doğru
Kurban Bayramı'na doğru
BARTIN (AA) - Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Vali Azizoğlu, mesajında, sevgi, dostluk ve kardeşlik...

BARTIN (AA) - Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Azizoğlu, mesajında, sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerden birine daha ulaşmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

Kurban Bayramı'nın, karşılık beklemeden yapılan iyiliğin ve toplumsal yardımlaşmanın doruk noktası olduğunu ifade eden Azizoğlu, şunları kaydetti:

"Bu özel günler, aramızdaki dargınlıkları unutmak ve birbirimize daha sıkı sarılarak kardeşliğimizi pekiştirmek için bir vesiledir. Sevinçte ve üzüntüde yekvücut olduğumuz bu günlerde, milletimizin birlik ve beraberliği uğrunda eşsiz fedakarlıklarda bulunan aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerini ve gazilerimizi yalnız bırakmayarak bu huzur ortamını onlara borçlu olduğumuzu unutmamalıyız. Mübarek Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, sevgi, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni eder, Bartınlı vatandaşlarımın, bayramını en içten duygularımla kutlarım."