AK Parti Bayburt İl Başkanı Kobal, güven tazeledi

AK Parti Bayburt İl Başkanı Kobal, güven tazeledi
AK Parti Bayburt İl Başkanı Kobal, güven tazeledi
BAYBURT (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin katılımıyla yapılan AK Parti Bayburt  5. Olağan İl Kongresi'nde mevcut başkan Hakan...

BAYBURT (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin katılımıyla yapılan AK Parti  Bayburt  5. Olağan İl Kongresi'nde mevcut başkan Hakan Kobal, güven tazeledi.

Şair Zihni Kültür Merkezi'nde yapılan kongreye Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Dr. Mehmet Muş, Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ve partililer katıldı.

Tek liste ile kongreye katılan Kobal, 600 delegeden oy kullanan 397'sinin 357 geçerli oyunu alarak yeniden AK Parti Bayburt İl Başkanlığına getirildi.

Kobal, yaptığı konuşmada, "Biz tarih yazmayı seven bir şehiriz. Çalışmalarımızı artıracağız. Önümüzdeki genel seçimde yeni Türkiye 'nin başbakanıyla daha çok çalışarak 2023 - 2053 ve 2071 vizyonumuza ulaşarak bu millete efendi değil hizmetkar olacağız. 10 Ağustos sürecinde işte bu teşkilat tarih yazdı. Bu teşkilat her bir ilçe, belde ve köyümüzde aşkla, şevkle, gayretle çalıştı. Sizler sadece cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesine şahitlik etmediniz bu tarihi hadiseyi bizzat sizler kendi ellerinizle inşa ettiniz, imar ettiniz, rekor kırdınız. Sizlere sonsuz teşekkürler ediyorum" dedi.