AK Parti Bayburt Milletvekili Özbek'in ziyaretleri

AK Parti Bayburt Milletvekili Özbek'in ziyaretleri
AK Parti Bayburt Milletvekili Özbek'in ziyaretleri
BAYBURT (AA) - AK Parti Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek'in, yılbaşı tatili dolayısıyla geldiği memleketinde çeşitli ziyaretlerde bulunduğu...

BAYBURT (AA) - AK Parti Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek'in, yılbaşı tatili dolayısıyla geldiği memleketinde çeşitli ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Milletvekili Özbek'in ziyaretleri kapsamında ilk olarak Demirözü ilçesi ile Gökçedere beldesinde partililer ve halkla bir araya geldiğini, ardından Arpalı beldesi ile Aydıntepe ilçesinde ziyaretlerde bulunduğu ifade edildi.

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal ile diğer partililerin de eşlik ettiği ziyarette, Özbek'in halka hitaben konuşma yaptığı belirtilen açıklamada, Milletvekili Özbek'in şu ifadelerine yer verildi.

"Bu ülke çok badireler atlattı. Artık paralel badirelerin de miadı doldu. Biz 'Milli irade, milli güç, hedef 2023' diyoruz. Bu millet 13 yıldır hükumetlerimize, iktidarımıza yapılan baskılara her zaman 'dur' demiştir. Kendi sesi ve soluğu olan iktidarlara her zaman destek olmayı sürdürecektir."