AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal:
- "İnşallah 1 Kasım seçimlerinde dimdik bir şekilde, güçlü bir şekilde tek başına AK Parti iktidar olacak, istikrar devam edecek"

BAYBURT (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, "İnşallah 1 Kasım seçimlerinde dimdik bir şekilde, güçlü bir şekilde tek başına AK Parti iktidar olacak, istikrar devam edecek" dedi.

AK Parti Bayburt Gençlik Kollarına ait seçim irtibat bürosunun açılışına katılan Ağbal, AK Parti'nin 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri'nde güçlü şekilde iktidar olacağını söyledi.

Ağbal, burada yaptığı konuşmada, açılan seçim irtibat bürosunun sadece gençlere yönelik olduğunu belirterek, "Sırf gençlerimiz için gençlerimize olan sevgimiz dolayısıyla ayrı bir seçim irtibat bürosu açıyoruz. Rabbim burayı hepimiz için hayırlı uğurlu eylesin" diye konuştu.

Ağbal, gençlerin kendilerinin medarıiftiharı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Gençlerimiz bizim medarıiftiharımız, geleceğimiz, her şeyimiz. Biz onlara inanıyoruz. Onlar da Allah'ın izniyle AK Parti'ye inanacak ve inşallah 1 Kasım seçimlerinde dimdik bir şekilde, güçlü bir şekilde tek başına AK Parti iktidar olacak, istikrar devam edecek. Geri kalan 10 gün boyunca bu kapı hiç kapanmayacak, gece gündüz açık kalacak. Tüm gençlerimizi burada görmek istiyoruz. Bütün gençlerimiz burada olacak, bir ve beraber olacağız."