AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal:
- "Hangi partiye gönül vermiş olursa olsun, bütün kardeşlerimizin taleplerinin başımızın üstünde yeri var. Daha güzel, büyük, gelişen ve yaşanabilir Bayburt'u birlikte inşa edeceğiz"

BAYBURT (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, "Hangi partiye gönül vermiş olursa olsun, bütün kardeşlerimizin taleplerinin başımızın üstünde yeri var. Daha güzel, büyük, gelişen ve yaşanabilir Bayburt'u birlikte inşa edeceğiz" dedi.

Ağbal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bayburt insanının vefakar, cefakar, özverili ve kadirşinas olduğunu belirterek, "Halkımız kendisine hizmet edildiğini ve gönül köprüsü kurulduğunu görünce buna karşılık veriyor" diye konuştu.

Bayburt halkının, AK Parti'ye yüksek oy oranı ile destek verdiğini vurgulayan Ağbal, şöyle devam etti:

"Hem Türkiye geneline ilişkin sebepler hem de ilimizde yürüttüğümüz siyaset dolayısıyla aldığımız oy, Bayburt'u Türkiye'de üçüncülüğe taşıdı. Bununla iftihar ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de vatandaşımızın bize gösterdiği teveccüh ve güvene karşılık dur durak bilmeden tüm birimlerimizle çalışacağız. Hangi partiye gönül vermiş olursa olsun, bütün kardeşlerimizin taleplerinin başımızın üstünde yeri var. Daha güzel, büyük, gelişen ve yaşanabilir Bayburt'u birlikte inşa edeceğiz. Bayburt'u ve Bayburtlu hemşehrilerimizin geleceğini daha güzel şekilde oluşturmak için gece gündüz çalışacağız."

Ağbal, Bayburt Belediyesi ve İl Özel İdaresi'nin güzel çalışmalar gerçekleştirdiğini anlatarak, şunları kaydetti:

"Bayburt Belediyesi 40 yıldır kimsenin girişmeye dahi cesaret edemediği altyapı problemini göğüsleyerek bu işe girdi. Başta Belediye Başkanı olmak üzere tüm ekip proje için gece gündüz çalıştı. Belediye altyapıyla ilgili çalışmaları hemen hemen tamamladı. Asfaltlama çalışmalarını da süratle bitirdi. Bu süreçte İl Özel İdaresi'ne sağladığımız kaynaklar kullanılarak kanalizasyon, altyapı, asfaltlama çalışmaları gerçekleştirildi. Su arıtma, su depolarının temizlenmesi gibi birçok alanda da bütün çalışmalar tamamlandı."