Aydıntepe Kaymakamı Yıldızhan'ın köy ziyaretleri

Aydıntepe Kaymakamı Yıldızhan'ın köy ziyaretleri
Aydıntepe Kaymakamı Yıldızhan'ın köy ziyaretleri
- Aydıntepe Kaymakamı Yeliz Yıldızhan, ramazan ayı dolayısıyla ilçeye bağlı köyleri ziyarek ederek ihtiyaç sahibi ailelerin sorunlarını tespit ediyor

BAYBURT (AA) - Aydıntepe Kaymakamı Yeliz Yıldızhan, ramazan ayı dolayısıyla ilçeye bağlı köyleri ziyarek ederek ihtiyaç sahibi ailelerin sorunlarını tespit ediyor.

Yıldızhan, yaptığı yazılı açıklamada, beraberinde İlçe Emniyet Amiri Mehmet Solgun, İlçe Müftüsü Bedri Sinan Yazıcı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Özcan Altuntaş ve Yazı İşleri Müdürü Fuat Güler ile köylerde incelemelerde bulunarak burada yaşayan ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ettiğini belirtti.

Köy ziyaretlerinin ramazan ayı süresince devam edeceğini bildiren Yıldızhan, şunları kaydetti:

"Ramazan nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret etmek, onlara bir selam vermek ve onlarla sohbet etmek istedik. İhtiyaç sahibi bu ailelerimizin ramazanlarını kutlamak ve onların hallerini hatırlarını sormak arzu ettik. Gerek ihtiyaç sahibi bu ailelerimiz ve gerekse köylerimizde yaşayan diğer vatandaşlarımızı ramazan ayı süresince ziyaret etmeyi sürdürmek istiyoruz."


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Sohbet

  ,

  Köy

  ,

  ilçe

  ,

  sosyal

  ,

  emniyet

  ,

  Selam