Bayburt Gençlik Merkezinde kurs kayıtları başladı

Bayburt Gençlik Merkezinde kurs kayıtları başladı
Bayburt Gençlik Merkezinde kurs kayıtları başladı
BAYBURT (AA) - Bayburt Gençlik Merkezi Müdürü Savaş Erel, gençlere yönelik düzenledikleri ücretsiz kurslara kayıtların başladığını söyledi.Erel, AA...

BAYBURT (AA) - Bayburt Gençlik Merkezi Müdürü Savaş Erel, gençlere yönelik düzenledikleri ücretsiz kurslara kayıtların başladığını söyledi.

Erel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gençlik Merkezinde yeni dönemde 19 alanda kurs düzenleyeceklerini belirterek, gençleri kurslara katılmaya davet etti.

Merkezin daha aktif kullanımı için gençlere her türlü imkanı sunduklarını, özellikle ders dışındaki zamanlarını burada değerlendirmelerini amaçladıklarını ifade eden Erel, "Biz merkezimizi gençlerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde donattık" dedi.

Erel, isteyen herkesin kurslardan yararlanabileceğini dile getirerek, "Bu yıl merkezimizde gitar, bağlama, keman, piyano, ney, diksiyon, tiyatro, resim, ebru, tezhip-minyatür, halkoyunları, satranç, masa tenisi, bilardo, Osmanlıca, İngilizce, bilgisayar , fotoğrafçılık ve gönüllü çalışmalar adı altında kurslarımız olacak" diye konuştu.

Kursların dışında tarih , edebiyat ve kültürel sohbetler gibi etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını anlatan Erel, "Merkezin sadece kurs düzenlenen ve kurs saatlerinde açık olan bir merkez olarak anılmasını istemiyoruz. Burayı sosyal bir alan haline dönüştürerek 7 gün 24 saat merkezi halkımızın hizmetinde tutmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.