Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor'da hedef galibiyet

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor'da hedef galibiyet
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor'da hedef galibiyet
BAYBURT (AA) - Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik ve Spor, ligin zirvesinde bulunan Ankara Demirspor...

BAYBURT (AA) - Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik ve Spor, ligin zirvesinde bulunan Ankara Demirspor deplasmanından 3 puanla dönmek istiyor.

Teknik direktör Bahaddin Güneş, Ankara Demirspor karşısına, geçen hafta sakatlanan Tahir ve cezalı oyuncular İbrahim Kongur ve kaptan Yunus Emre olmadan çıkacaklarını belirtti.

Karşılaşmaya 3 puan parolasıyla çıkacaklarını ifade eden Güneş, "Az hata yapıp Ankara deplasmanından kayıpsız dönmeye çalışacağız. Son 6 maçımız kaldı. Tabii 6 maç kalınca bunun telafisi yok" dedi.

Matematiksel olarak düşme hattından henüz kurtulamadıklarını kaydeden Güneş, "Geçtiğimiz maçlar için üzülüyoruz ama hep önümüze bakmamız gerekiyor. Bu ligi tanımış olduk. Kupanın yorgunluğu var. Daha sabırlı oynamamız lazım. Gol sıkıntımız var. Aldığımız oyuncular da elinden geleni yapmaya çalışıyor ancak son vuruşlarda sıkıntılarımız var" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Yunus Emre

  ,

  spor

  ,

  Lig

  ,

  Güneş

  ,

  gol

  ,

  maç