Bayburt'ta Kızılay'dan eğitime destek

Bayburt'ta Kızılay'dan eğitime destek
Bayburt'ta Kızılay'dan eğitime destek
BAYBURT (AA) - Türk Kızılayı Bayburt Şubesi,  2014-2015 eğitim-öğretim yılında sınav ve derslerinde başarılı olan öğrencileri ödüllendiriyor.Türk...

BAYBURT (AA) - Türk Kızılayı Bayburt Şubesi,  2014-2015 eğitim -öğretim yılında sınav ve derslerinde başarılı olan öğrencileri ödüllendiriyor.

Türk Kızılayı Bayburt Şube Başkanı Fikret Aksoy, yönetim kurulu üyesi Hümeyra Çelik ve hizmet içi yöneticisi Ferit Kacır ile Bayburt Anadolu Kız İmam Hatip Lisesini  ziyaret ederek başarılı öğrencilere ödüllerini verdi.

 

Okul Müdürü Murat Öksüzer ile öğrencilerle bir araya gelen Aksoy ve beraberindeki heyet, öğrencilerle Bayburt'ta Türk Kızılayı'nın gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi sundu.

Aksoy, 6. uluslararası Arapça yarışmaları kapsamında hat ve kaligrafi alanında Türkiye üçüncüsü olan Aysu Elif Uğurtay'ı tebrik ederek, "Bayburt'ta lise eğitimi alan, okul ve sınav başarılarına göre ilk üçe giren öğrencilerimizi ödüllendirmek adına ilk çalışmamızı, Bayburt Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinde gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki yıllarda diğer okullarımızda ilk üçe girenlere de ödül vermeyi sürdüreceğiz" dedi.