Bayburt'ta, ortaöğretim müdürleri toplantısı yapıldı

Bayburt'ta, ortaöğretim müdürleri toplantısı yapıldı
Bayburt'ta, ortaöğretim müdürleri toplantısı yapıldı
BAYBURT (AA) - Bayburt'ta, ortaöğretim kurumları müdürleriyle 2015-2016 eğitim ve öğretim dönemi sene başı değerlendirme toplantısı...

BAYBURT (AA) - Bayburt'ta, ortaöğretim kurumları müdürleriyle 2015-2016 eğitim ve öğretim dönemi sene başı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, toplantının Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan başkanlığında yapıldığı bildirildi.

Yeni eğitim öğretim döneminin ele alındığı toplantıda, Milli Eğitim Müdürü Doğan, şunları kaydetti:

"Bir önceki eğitim öğretim yılında yapılan çalışmaların yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte artarak devam etmesi gerekiyor. Yapılacak çalışmalarda mümkün olan en yüksek verimin alınması için planlama ve işbirliği içinde olmamız gerekiyor. Yine bu yılki çalışmalarda veli- okul işbirliğinin artarak devam etmesi, eğitimin kalitesi ve yaygınlığı açısından gerekli. Bu kapsamda Bakanlığımızın hali hazırdaki uygulamalarının yanı sıra müdürlüğümüzün yerel ihtiyaçları ve koşullarını göz önünde bulundurarak siz  kurum müdürlerinin bu projelerin takipçisi ve okullar bazında yürütücüsü olmanız azami fayda sağlanması bakımından önemli."


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  kurum

  ,

  2015