Fenerbahçe'ye, Bayburt'ta coşkulu karşılama

Fenerbahçe'ye, Bayburt'ta coşkulu karşılama
Fenerbahçe'ye, Bayburt'ta coşkulu karşılama
- Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'nda yarın yapacağı Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor maçı için Bayburt'a gelen Fenerbahçe kafilesi davul ve zurnalarla karşılandğ - Sarı-lacivertli ekibi taşıyan takım otobüsüne kentte atlı cirit takımları eşlik etti

BAYBURT (AA) - Fenerbahçe , Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'nda yarın yapacağı Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor maçı için Bayburt'a geldi.

İstanbul 'dan özel uçakla Erzurum'a gelen ve daha sonra karayolu ile Bayburt'a hareket eden kafileyi, Erzurum-Bayburt il sınırının bulunduğu Kop Dağı mevkinde, Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü Asbaşkanı Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Fenerbahçeli ve Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor'lu taraftarlarca karşılandı. 

Buradaki karşılamanın ardından şehir merkezi girişinde takım otobüsü önünde toplanan taraftarlar, meşaleler yakarak davul ve zurna eşliğinde tezahüratlarda bulundu.

Kafileyi karşılayanlar arasında bulunan Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü Asbaşkanı Kobal, Fenerbahçeli yöneticilere çiçek verdi.

Bayburt Atlı Spor Kulübü ve Bayburt Üniversitesi Atlı Spor Kulübü'ne bağlı cirit takımları da atlarla takım otobüsünün önüne geçerek kafileye bir süre eşlik etti.

Atlı spor kulübüne bağlı sporcular, Türk bayrakları ve üzerinde "ülkemizin güzide takımı Fenerbahçe, şehrimize hoşgeldiniz" yazılı pankart taşıdı.

Fenerbahçe kafilesi, coşkulu karşılamanın ardından konaklayacağı otele yerleşti.