Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Bayburt Milletvekili Özbek: "Biz bu milletin gücünü arkamıza alarak diyoruz ki 2023, 2053, 2071 vizyonundaki Bayburt daha güçlü olacaktır"

BAYBURT (AA) - AK Parti Bayburt Milletvekili ve milletvekili adayı Bünyamin Özbek, "Biz bu milletin gücünü arkamıza alarak diyoruz ki 2023, 2053, 2071 vizyonundaki Bayburt daha güçlü olacaktır" dedi.

Özbek, yaptığı açıklamada, seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun, Bayburt Saat Kule Meydanı'nda yaptığı mitingde Bayburt'ta verdiği sözlerin teker teker yerine getirilmeye başlandığını dile getiren Özbek, "Geçtiğimiz günlerde il başkanımızın da yaptığı basın açıklamasında dediği gibi birileri akıl tutulması yaşarken AK Parti hizmetlerini yapmaya devam ediyor" diye konuştu.

Özbek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun "yapacağız" dediği hizmetin hemen gerçekleştirilldiğini ifade ederek, "Önümüzdeki hafta içerisinde Milli Savunma Bakanımız İsmet Yılmaz'ı ilimizde ağırlayacağız ve Milli Savunma Bakanlığımızın Bayburt'la ilgili projelerini hayata geçireceğiz. Cumartesi günü ise İller Bankası Genel Müdürümüz Bayburt'a geliyor. Yapılan ve planlanan projeleri yerinde inceleyeceğiz. Şimdi biz diyoruz ki milletin iradesiyle oynamaya birilerinin gücü yetmez" dedi.

AK Parti olarak " Suriye , Filistin, Arakan, Irak, Doğu Türkistan, İslam alemi ağlamasın" dediklerini vurgulayan Özbek, "Biz silahların gölgesinde siyaset yapmıyoruz. Biz seçim meydanlarında boş boş konuşmuyoruz. Biz birilerinin trenine vagon da olmuyoruz. Biz bu milletin gücünü arkamıza alarak diyoruz ki 2023, 2053, 2071 vizyonundaki Bayburt daha güçlü olacaktır" diye konuştu.