Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
BAYBURT (AA) - AK Parti Bayburt Milletvekili adayı Naci Ağbal, seçim çalışmaları kapsamında Demirözü ilçesine bağlı Yukarı Dikmetaş, Damlıca, Elmalı...

BAYBURT (AA) - AK Parti Bayburt Milletvekili adayı Naci Ağbal, seçim çalışmaları kapsamında Demirözü ilçesine bağlı Yukarı Dikmetaş, Damlıca, Elmalı ve Serenli köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ağbal, 7 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destek isteyerek Türkiye'nin Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok daha iyi noktalara gelmek istediğini ifade etti.

Naci Ağbal, 7 Haziran seçiminin Türkiye ve Türkiye'nin geleceğinin seçimi olduğunu belirterek, "Hepimiz istiyoruz ki dinimiz, imanımız, inancımız, bayrağımız bu ülkede dalgalansın, çoluğumuzla, çocuğumuzla huzur içinde yaşayalım. Başımız dik olsun, 7 düvel karşısında da göğsümüz açık olsun. Televizyonlardan her gün seyrediyoruz. Herkesin Türkiye'ye dair projeleri var, planları var. Recep Tayyip Erdoğan , Türkiye'yi yeniden kuran lider olarak Türkiye'nin geleceğine inandığı şeyler var, biz de ona inanıyoruz. Dolayısıyla 7 Haziran seçimlerinde hem Bayburt'un özelinde hizmeti konuşacağız, projeleri konuşacağız ama bir taraftan da bu seçimin Türkiye seçimi olduğunu bileceğiz. Bayburt bu seçimde, Türkiye seçiminde kendisini bu seçimin en önünde, birinci sırada göstererek Recep Tayyip Erdoğan'ın bu yürüyüşüne katkı sağlayacak" diye konuştu.

"Yedi düvelin oturup AK Parti iktidarını nasıl devireceklerini, nasıl AK Parti'yi iktidardan edebileceklerinin planlarını yaptığını" öne süren Ağbal, şöyle devam etti:

"Yalan var, dolan var, silah var. Doğu'da, Güneydoğu'da bugün silahın gölgesi altında insanları tehdit ederek oy almaya çalışıyor niye? İşte 'yüzde 10 barajını aşarsam AK Partiyi aşağı çekerim ve bu noktada bir şekilde AK Parti'yi iktidardan ederim.' Buna kim destek oluyor? MHP 'si ve CHP 'si. Paralel yapısı dahi buna ayrıca destek oluyor. MHP'si, CHP'si, HDP'si aynı çizgide. Bir de bunların hepsini organize eden paralel yapı var. 'AK Parti iktidarını nasıl al aşağı ederiz' diyorlar. Bunu daha önce de gördük, bu seçimde de gördük. Allah onları bu emellerinden uzak eylesin, Allah bir daha onlarla bu memleketi imtihan etmesin ve inşallah 7 Haziran seçimlerinde AK Parti iktidarı devam etsin ve güzel işler yapalım."