İmarettepe Sosyal Tesisleri'nde sona gelindi

İmarettepe Sosyal Tesisleri'nde sona gelindi
İmarettepe Sosyal Tesisleri'nde sona gelindi
BAYBURT (AA) - Bayburt Belediyesi'nin sosyal yaşam odaklı önemli projeleri arasında yer alan İmarettepe Sosyal Tesisleri'nde sona gelindi. Bayburt'u...

BAYBURT (AA) ? Bayburt Belediyesi'nin sosyal yaşam odaklı önemli projeleri arasında yer alan İmarettepe Sosyal Tesisleri'nde sona gelindi.

 Bayburt'u 360 derecelik bir açıyla gören konuma sahip İmarettepe Sosyal Tesisleri'nde son işlemler yapılıyor.

Belediye Başkanı Mete Memiş, yaptığı açıklamada, Bayburt'un ekonomik geleceğini şekillendirecek en önemli unsurlardan birinin turizm sektörü olduğunu ifade etti.

Memiş, tesislerin göreve başladıklarında yapımının devam eden bir proje olduğunu vurgulayarak, "Tesisimiz hemen hemen tamamlandı, son rötuşlar yapılıyor. Çevre düzenlemesi de bugün bitecek. Tesisimizde 11 tane otel odası bulunmakta ve üst katlarda da restoran ve kafeterya misafirlerimizin hizmetine sunulacaktır. Bayburt için çok güzel bir dinlenme tesisi olacak" dedi.

Tesisin Bayburt'u 360 derece açıdan gören bir konuma sahip olduğunu anımsatan Memiş, "Dinlenmeye gelen misafirlerimiz bu manzaranın zevkini çıkaracaklar. Bayburtumuza böyle bir hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Turizm

  ,

  Otel

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  Yaşam

  ,

  Proje

  ,

  sosyal

  ,

  derece