Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- Bayburt Belediye Başkanı Memiş: "Ülkemizin güzel insanları sandığa giderek, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara izin vermedi"

BAYBURT (AA) - Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, ülkenin güzel insanlarının sandığa giderek, ülke üzerinde oynanmak istenen oyunlara izin vermediğini bildirdi.

Memiş, yaptığı yazılı açıklamada, 7 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye'yi hükümetsiz bırakmak isteyenlere milletin 1 Kasım seçimlerinde engin ferasetiyle 'dur' dediğini belirterek, "Ülkemizin güzel insanları sandığa giderek, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara  izin vermedi. Milletimiz hizmete devam edilmesini istedi, istikrar ve güvene oy verdi" ifadesini kullandı.

Seçimin kazanılmasında emeği olan herkesi kutladığını dile getiren Memiş, şöyle devam etti:

"Seçim zaferini bize yaşatan Allah'a hamd olsun. Seçim başarısının, sorumluluklarımızı arttırdığının şuurunda, zafer sarhoşu olmadan, gurura kapılmadan, mütevazı ama vakur bir şekilde davamızın gereği olan 2023 hedeflerine kilitlenip, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın liderliğinde hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bayburtlu kardeşlerime parti farkı gözetmeksizin, 'oy veren ya da vermeyen' diye ayırmaksızın hizmete devam edeceğiz. İnanıyorum ki milletimizin duasıyla büyük Türkiye inşa edilecek. Allah'ın izni ile buna kimse mani olamayacaktır."