Şiddet gördüğünü iddia etti, kendini eve kilitledi

Şiddet gördüğünü iddia etti, kendini eve kilitledi
Şiddet gördüğünü iddia etti, kendini eve kilitledi
- Bayburt'ta, eşinden şiddet gördüğünü iddia ederek kendisini eve kilitleyen kadın, polis ve 112 ekiplerinin uzun uğraşları sonucu evin kapısı kırılarak dışarı çıkartııldı

BAYBURT (AA) - Bayburt'ta, eşinden şiddet gördüğü iddiasıyla kendisini eve kilitleyen kadın , polis ve 112 ekiplerinin uzun uğraşları sonucu evin kapısı kırılarak dışarı çıkarıldı.

Veysel Mahallesi Hapishane Yolu Sokak'taki tek katlı evde eşiyle yaşayan Güher O.'ya ulaşamayan yakınları, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gönderilen polis ve 112 sağlık ekipleri, Güher O'nun, kızıyla telefonda görüştüğü sırada aniden telefonu kapattığını, ardından kendisine ulaşılamadığı bilgisini aldı.

Polis ve 112 sağlık ekipleri, Güher O'nun kızıyla evin kapı ve penceresinden içeri seslenerek kadınla iletişim kurmaya çalıştı.

Uzun süren uğraşlar sonucunda Güher O'nun cevap vermemesi üzerine evin kapısını kırarak içeri giren polisler, Güher O. ile evin giriş bölümünde karşılaştı.

Ekipleri karşısında gören Güher O, "eşinden şiddet gördüğünü ve çok korktuğu için hiç kimseye cevap vermediğini, bunun için kendisini eve kilitlediğini" söyledi. 

Psikolojik sorunları olduğu bildirilen Güher O, 112 Sağlık ekiplerince Bayburt Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.


  ETİKETLER:

  şiddet

  ,

  Kadın

  ,

  Kapı

  ,

  iletişim

  ,

  hapishane