14 Mart Tıp Bayramı

14 Mart Tıp Bayramı
14 Mart Tıp Bayramı
- Bilecik Belediye Başkanı Yağcı: "Sağlık çalışanları, insanların en zor günlerinde, sabır ve tahammüllerinin en aza indiği zamanlarda onlara hizmet sunan bir mesleğin mensupları olarak her türlü takdiri hak ediyorlar"

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, "Sağlık çalışanları, insanların en zor günlerinde, sabır ve tahammüllerinin en aza indiği zamanlarda onlara hizmet sunan bir mesleğin mensupları olarak her türlü takdiri hak ediyorlar" dedi.

Yağcı, 14 Mart Tıp bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, sağlıklı bir toplumun oluşmasında sağlık çalışanlarının sahip olduğu önemi vurgulayarak, Türk milletinin geleceğinde hekimlerin mukaddes yerinin olduğunu kaydetti.

Sağlık sisteminde ve tıp dünyasında meydana gelen değişiklikleri ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini aktaran Yağcı, şu ifadeleri kullandı:

"Hükümetimizin sağlık alanında gerçekleştirdiği dev proje ve attığı büyük adımlar bu anlamda önemlidir. Bununla birlikte artık insanımızın hastanelerde kuyruk bekleme çilesi sona ermiş, gençlerimizin de bu mesleğe göstermiş olduğu ilgi sonrasında mevcut hekim ve sağlık çalışanı sayısı her geçen gün daha da artmıştır. Sağlık çalışanları, insanların en zor günlerinde, sabır ve tahammüllerinin en aza indiği zamanlarda onlara hizmet sunan bir mesleğin mensupları olarak her türlü takdiri hak ediyorlar."  

 


  ETİKETLER:

  Bilecik

  ,

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  hizmet