14. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği

14. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği
14. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği
- Bilecik'in Gölpazarı Gazimihal ve Cengiztopel ortaokulu 13-14 yaş ortaokul 22 kız voleybol takımı öğrencisi 14. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliğine katıldı.

BİLECİK (AA) -  Bilecik'in Gölpazarı Gazimihal ve Cengiztopel ortaokulu 13-14 yaş ortaokul 22 kız voleybol takımı  öğrencisi 14. Nilüfer Uluslararası Spor Şenliğine katıldı.

Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bursa Nilüfer Belediyesi ile kardeş Belediye protokolünü pazartesi günü imza törenine katılacakların söyledi.

Nilüfer Belediyesi  tarafından düzenlenen Uluslar Arası Spor Festivali ortaokul öğrencilerinin katıldığı etkinlikte yurt içi ve yurt dışı voleybol ve basketbol takımlarının bir araya bir araya getirildiğini belirten Kazıcı konuşmasında şunları söyledi:

"Nilüfer Belediyesinin düzenlemiş olduğu bu spor şenliklerine, yurt içinden ve yurt dışından aynı yaş grubundaki öğrencilerimizin birbiri ile tanışması, kaynaşması içinde yapmış olduğu faaliyet . Kardeş Belediye protokolü imza aşamasına geldiğimiz için bizleri de bu organizasyona dahil ettiler. İki okulumuzdaki 22 öğrenciyi başlarında görevli öğretmenleri ile birlikte belediyemizin araçları ile Nilüfere uğurladık ve beş gün boyunca orada olacaklar. Bizlerde pazartesi günü  Nilüfer Belediyemizle birlikte resmi protokolü imzalayacağız. Protokolü imzalamadan başlayan bu iş birliğinin kardeş Belediye protokolünden sonrada daha farklı alanlarda kültürel, spor, maddi ve manevi her alanda büyüyerek devam edeceğini inanıyorum. İnşallah bundan ilçemize katma değeri sağlayacaktır. Önümüzdeki süreçte Belediyelerimiz ile birlikte ilçemizin bir çok sorununu hızla çözeceğimize inanıyorum" dedi.