17. Balkan Tekvando Şampiyonası

17. Balkan Tekvando Şampiyonası
17. Balkan Tekvando Şampiyonası
BİLECİK (AA) - Sırbistan'ın Zrenjanin kentinde, 5-6 Aralık'ta düzenlenen 17. Balkan Tekvando Şampiyonası'nda genç bayanlar altın madalya alan Pelin...

BİLECİK (AA) - Sırbistan'ın Zrenjanin kentinde, 5-6 Aralık'ta düzenlenen 17. Balkan Tekvando Şampiyonası'nda genç bayanlar altın madalya alan Pelin Yıldız ile Almanya'da düzenlenen Almanya Open'da 3. olan Sueda Onat, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin'i makamında ziyaret etti.

Çakıcı, kabulünde, 1308 Osmaneli Belediyespor tekvando sporcular, Yıldız ve Onat ile Osmaneli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şener Öner ile antrenör Mesur Düş'ü kabulünde, sporcuların Türkiye'yi, Bilecik'i ve Osmaneli ilçesini başarıyla temsil ettiklerinden dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Hiçbir başarının tesadüf olmadığını, çalışmayla ve gayretle olduğunu vurgulayan Çakıcı, "İstikrarlı ve azimli bir çalışmayla oluyor. Sporda gösterdiğiniz başarıyı derslerinizde de gösterin. Göstermiş olduğunuz bu başarının arkasında gizli kahramanlarda var. Öncelikle ailenizi ve antrenörünüze teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Sporcular ve beraberindekiler daha sonra Belediye Başkanı Şahin'i ziyaret etti.