19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
- MHP Bilecik Milletvekili Şeker: "Türk gençliğinin, doğru yaklaşımlarla potansiyeli ve enerjisi ile ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa edeceğine inanıyoruz"

BİLECİK (AA) - MHP  Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker: "Türk gençliğinin, doğru yaklaşımlarla potansiyeli ve enerjisi ile ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa edeceğine inanıyoruz" ifadesinde bulundu.

Şeker, yayımladığı mesajında, 19 Mayıs 1919 ruhunun, Türk gençliğinin yolunu aydınlatacağını ve Türk gençliğinin, ebediyete akıp giden nice yıllarda, 19 Mayıs coşkusunu ve ruhunu taşıyacağına olan inançlarının tam olduğunu kaydetti.

Ruhun, geleceğin teminatı olan gençliğin her türlü tehdit ve tuzağa karşı, iman dolu göğsündeki şeref nişanesi olduğunu ifade eden Şeker, şunları ifade etti:

" Bugün ülkemizde, gündelik politikalar neticesinde gençliğin yaşadığı sorunlar, yozlaşma ve yabancılaşma tehdidi, gelecek kaygıları, eğitim ve hayat mücadelesindeki zorluklar birikmiştir ve çözüm beklemektedir. 19 Mayıs bayramı ile birlikte bütün bu sorunların da idrak edilmesi gerekmektedir. Çünkü geleceğimiz, gençlerimizin emekleriyle yükselecektir. Bugün bir taraftan gençliğin önünde büyük sorunlar ve sorumluluklar varken; bir taraftan da ülkemizde yaşanan buhranlar, bunalımlar ve belirsizlikler gençliğimizi endişelendirmektedir. Ancak bizler Türk gençliğinin, doğru yaklaşımlarla potansiyeli ve enerjisi ile ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa edeceğine inanıyoruz."