2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi

2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi
2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi
- Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak: "Dinlenin, spor yapın, moral değerlerinizi zinde tutun, önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazırlıklı girin. Kitap okumak için mutlaka vakit ayırın"

BİLECİK (AA) - Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, "Dinlenin, spor yapın, moral değerlerinizi zinde tutun, önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazırlıklı girin. Kitap okumak için mutlaka vakit ayırın" dedi.

Altınkaynak, 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle yayımladığı mesajında, 163 okulda 35 bin 232 öğrenci ile 2 bin 271 öğretmenle başarılı bir şekilde sonlandırdıklarını ifade ederek, eğitim-öğretimin başarılı, etkin ve verimli şekilde değerlendirilmesinde ve tamamlanmasında emeği olan öğretmenlere, yöneticilere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

Öğrencilerin, eğitim-öğretim yılı boyunca sarf ettikleri emeklerinin karşılığı karneleri aldıklarını belirten Altınkaynak, şunları kaydetti:

"Her birinizin gözlerinde ve yüreğindeki heyecanı aynen paylaşıyorum. Başarılarınız, aileniz, öğretmenleriniz, milletimiz ve ülkemiz için gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Varsa eksiklerinizi öğretmen ve velilerinizle değerlendirerek en uygun şekilde telafi etmenin yollarını arayın. Sizlere keyifli bir tatil diliyor, zamanınızı en iyi şekilde değerlendireceğinize yürekten inanıyoruz. Dinlenin, spor yapın, moral değerlerinizi zinde tutun; önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazırlıklı girin. Kitap okumak için mutlaka vakit ayırın. Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı, hayat boyu yol arkadaşınız olsun. Sınavlara girecek tüm öğrencilerimize de ayrıca başarılar diliyorum."