24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım Öğretmenler Günü
BİLECİK (AA) - Bilecik'te 24 Kasım Öğretmenler Günü, Şeyh Edebali Anadolu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen etkinliklerle...

BİLECİK (AA) - Bilecik'te 24 Kasım Öğretmenler Günü, Şeyh Edebali Anadolu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki kutlamalara, Vali Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Garnizon ve 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutan Vekili Albay Mehmet Yiğit, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte şiirler okundu, emekli öğretmenlere hizmet şeref belgeleri verildi. Adaylığı sona eren öğretmenlerin yemin töreni, başarılı öğretmenlere başarı belgelerinin verilmesi ile öğretmen korosunun seslendirdiği şarkılarla etkinlik sona erdi.