AK Parti Bilecik Kadın Kolları'ndan toplantı

AK Parti Bilecik Kadın Kolları'ndan toplantı
AK Parti Bilecik Kadın Kolları'ndan toplantı
- AK Parti Kadın Kolları Bilecik İl Başkanlığı tarafından toplantı düzenlendi

BİLECİK (AA) - AK Parti Kadın Kolları Bilecik İl Başkanlığı tarafından toplantı düzenlendi.

İl Başkanı Gülcan Namal, Şeyh Edebali Türbesi'nde AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir'in eşi Funda Eldemir'in de katıldığı toplantıda, seçimlerde fedakarca, ülkenin selameti ve geleceği için gece gündüz çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Milletin sağduyusu, mazlumların, yaşlıların ve masum çocukların duasıyla tekrar Türkiye'ye istikrar geldiğini ifade eden Namal, şöyle konuştu:

"Şimdi yükümüz daha ağırlaştı. Çünkü bizim gerçekleştireceğimiz projelerimiz verdiğimiz sözler var. Bizden medet bekleyen birçok zulme uğramış ülkelerinden kovulmuş asla kendileri olmalarına izin verilmemiş kadınlarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız ve çocuklarımız var. Bizler, 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir' diyen bir dinin mensuplarıyız. 'İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın' diyen büyüklerimizin torunlarıyız. Onun için daha duyarlı olup daha fazla çalışmalıyız. Bize edepli olmak, tevazu yakışır. Asla gurura kapılmadan, milletimizin birliği evlatlarımızın geleceği, vatanımızın bölünmezliği, inançlarımızın özgürlüğü ve şanlı bayrağımızın ebediyen dalgalanması için hiç durmadan yola devam edeceğiz."